Jorge Ruiz

30.000 €
Jorge Ruiz
es es
#92 2 / 0 pts

Jorge Ruiz

Karriärstatistik

Karriärstatistik för Jorge Ruiz sedan 2023: matcher, vinstandel, titlar och bästa runda.

Spelade Matcher
51
29.4%
Vinstandel
15 av 51 matcher
Vunna Matcher
15
Set
Snitt 2.2 / match
41
Vunna / Förlorade
71
Game
Snitt 20.12 / match
457
Vunna / Förlorade
569
0
Titlar
0
Finaler
1
Semifinaler
Semifinaler
Bästa Runda

Poäng

Utvecklingen av poäng vunna av Jorge Ruiz i de olika turneringarna han har spelat.

Prestationer

Prestationer och historik över poäng vunna av Jorge Ruiz i de turneringar han spelat denna säsong.

Det finns ingen match för denna spelare.

Denna spelare har inte spelat några matcher eller hans data har ännu inte uppdaterats.

Gå till Ranking

Resultat

Resultat som uppnåtts av Jorge Ruiz i matcherna denna säsong.

Det finns ingen match för denna spelare.

Denna spelare har inte spelat några matcher eller hans data har ännu inte uppdaterats.

Gå till Ranking

Nuvarande Par

Karriärstatistik för Perino / Ruiz sedan 2023: matcher, vinstandel, titlar och bästa runda.

Som par
Denis Tomas Perino Jorge Ruiz
Perino / Ruiz
10 spelade · 4 vunna
40%
Vinstandel
0 Titlar
0 Finaler
1 Semifinaler
Semifinaler Bästa Runda
Set
Snitt 2.3 / match
10 13
Game
Snitt 21.4 / match
105 109

Lagkamrater

List of teammates that Jorge Ruiz has had this season.

30.000 €
Miguel Semmler
es es
#92 2 / 0 pts

Miguel Semmler

30.000 €
Federico Mouriño
ar ar
#68 / 135 pts

Federico Mouriño

30.000 €
Cristian German Gutierrez
30.000 €
Jose Rico
es es
#92 2 / 0 pts

Jose Rico

30.000 €
Javier Martinez
es es
#44 / 405 pts

Javier Martinez

30.000 €
Toni Bueno
es es
#92 2 / 0 pts

Toni Bueno

30.000 €
Salvador Oria
es es
#68 / 135 pts

Salvador Oria

30.000 €
Javier Rico
es es
#92 2 / 0 pts

Javier Rico

Om Jorge Ruiz

Allmän information och biografi om Jorge Ruiz. Profil uppdaterad för 4 dagar sedan.

Backhand
Side
Höger
Hand
1.74 m
Höjd
33
Ålder
Torrelavega
Födelseort
12/12
Födelsedag

Historiska data

Information, turneringsschema och matchresultat från andra säsonger tillgängliga i spelet.

Rotterdam P1 2024 » Trettioandelsfinal » 10/09/2024
es Semmler es Ruiz 1 7 6 1 L
ar Tello ar Belasteguin 2 6 7 6
Madrid P1 2024 » Trettioandelsfinal » 03/09/2024
es Yanguas ar Stupaczuk 2 6 6 L
es Ruiz ar Mouriño 0 1 0
Bordeux P2 2024 » Trettioandelsfinal » 11/06/2024
ar Gutierrez es Ruiz 0 3 6 L
es Martinez es Fernandez 2 6 7
Argentina P1 2024 » Trettioandelsfinal » 21/05/2024
es Coello ar Tapia 2 6 6 L
es Ruiz ar Gutierrez 0 1 3
Asunción P2 2024 » Trettioandelsfinal » 14/05/2024
ar Gutierrez es Ruiz 0 2 2 L
es Garrido es Yanguas 2 6 6
Lotto Brussels P2 2024 » Trettioandelsfinal » 23/04/2024
es Solano se Windahl 2 7 7 L
es Ruiz ar Gutierrez 0 5 5
GNP Mexico P1 2024 » Trettioandelsfinal » 19/03/2024
ar Di Nenno ar Stupaczuk 2 6 6 L
es Ruiz ar Gutierrez 0 1 1
Madrid Padel Master 2023 » Trettioandelsfinal » 19/09/2023
ar Gutierrez ar Gutierrez - L
es Ruiz es Rico -
Valladolid Padel Master 2023 » Trettioandelsfinal » 20/06/2023
es Coello ar Tapia 2 6 7 L
es Martinez es Ruiz 0 2 6
Marbella Padel Master 2023 » Trettioandelsfinal » 30/05/2023
es Barahona es Garcia 2 7 3 6 L
es Martinez es Ruiz 1 6 6 3
Vienna Padel Open 1000 2023 » Åttondelsfinal » 24/05/2023
es Bueno es Ruiz 0 3 3 L
ar Stupaczuk ar Di Nenno 2 6 6
Vienna Padel Open 1000 2023 » Trettioandelsfinal » 23/05/2023
🏳️ TBD 🏳️ TBD 0 2 0 W
es Ruiz es Bueno 2 6 6
Cupra Danish Padel Open 1000 2023 » Trettioandelsfinal » 16/05/2023
es Gil ar Moyano 2 7 7 L
es Ruiz es Oria 0 5 6
Vigo Padel Open 1000 2023 » Trettioandelsfinal » 09/05/2023
es Oria es Ruiz 0 3 5 L
es Fernandez es Diestro 2 6 7
Alicante Padel Open 500 2023 » Åttondelsfinal » 04/05/2023
es Oria es Ruiz 1 1 6 1 L
es Garrido es Sanz 2 6 4 6
Hem Live Kalender Ranking Registrera