Pedro Melendez Amaya

30.000 €
Pedro Melendez Amaya
es es
#81 / 45 pts

Pedro Melendez Amaya

Karriärstatistik

Karriärstatistik för Pedro Melendez Amaya sedan 2023: matcher, vinstandel, titlar och bästa runda.

Spelade Matcher
48
37.5%
Vinstandel
18 av 48 matcher
Vunna Matcher
18
Set
Snitt 2.27 / match
45
Vunna / Förlorade
64
Game
Snitt 21.06 / match
492
Vunna / Förlorade
519
0
Titlar
0
Finaler
0
Semifinaler
Kvart
Bästa Runda

Poäng

Utvecklingen av poäng vunna av Pedro Melendez Amaya i de olika turneringarna han har spelat.

Prestationer

Prestationer och historik över poäng vunna av Pedro Melendez Amaya i de turneringar han spelat denna säsong.

Resultat

Resultat som uppnåtts av Pedro Melendez Amaya i matcherna denna säsong.

Nuvarande Par

Karriärstatistik för Cassetta / Melendez sedan 2023: matcher, vinstandel, titlar och bästa runda.

Som par
Marco Cassetta Pedro Melendez Amaya
Cassetta / Melendez
3 spelade · 2 vunna
66.7%
Vinstandel
0 Titlar
0 Finaler
0 Semifinaler
Kvart Bästa Runda
Set
Snitt 2.33 / match
5 2
Game
Snitt 20.67 / match
37 25

Lagkamrater

List of teammates that Pedro Melendez Amaya has had this season.

30.000 €
Alvaro Melendez Amaya
es es
#66 2 / 180 pts

Alvaro Melendez Amaya

30.000 €
Carlos Marti
es es
#92 2 / 0 pts

Carlos Marti

Om Pedro Melendez Amaya

Allmän information och biografi om Pedro Melendez Amaya. Profil uppdaterad för 4 dagar sedan.

Drive
Side
Höger
Hand
1.79 m
Höjd
29
Ålder
Sevilla
Födelseort
19/06
Födelsedag
Hem Live Kalender Ranking Registrera